Author: m***h
Date:
Review: Absolutely beautiful wig!
Color: Multicolor
Price: £11.48
Original Price: £14.08
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312117086820206 |
Author: m***h
Date:
Review: Absolutely beautiful wig!
Color: Multicolor
Author: m***l
Date:
Review: the wig is really nice i love it i got it for my rachel amber cosplay
Color: Multicolor
Author: l***s
Date:
Review: Its amazingly perfect I am so amazed. I bought other time some hair band but the hair was so plastic and shine everyone could see its plastic so I was worried about a wig how is that. So its amazing like your hair its fckng beautiful the long is perfect the color the touch. Buy it. I will buy other colors too THANK YOU
Color: Multicolor
Author: 4***0
Date:
Review: Great value, repeat buyer.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.